Prawo cywilne

 

Doświadczenie i aktualizowana wiedza z zakresu Kodeksu Cywilnego

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak z Wrocławia specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego. Na bieżąco aktualizowane informacje z zakresu Kodeksu Cywilnego, odpowiednie przygotowanie i kilkadziesiąt przeprowadzonych spraw daje gwarancje obsługi na najwyższym poziomie.

O prawie cywilnym

Prawo cywilne to zespół norm prawnych, który regulują stosunki między podmiotami prawa prywatnego. Spis tych norm zawarty jest w Kodeksie Cywilnym, który reguluje stosunki cywilnoprawne.

Szeroka wiedza z zakresu prawa cywilnego

Znajomość z zakresu prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego i prawa rodzinnego to tylko niektóre z obszarów działania kancelarii. Nasi wykwalifikowani radcy prawni znają szczegółowo akty prawne zawarte w Kodeksie Cywilnym i na bieżąco je aktualizują, po to byście Wy – nasi klienci mieli pewność, że  Wasze sprawy będą traktowane z najwyższym zaangażowaniem w oparciu o aktualne przepisy prawa.

Nie chcę rozwodu, a pozew już w sądzie
Wystąpienie małżonka przeciwko nam z pozwem o rozwód, choć może przerażać, nie oznacza wcale, że formalny koniec naszego związku jest
Read more.
Alimenty. Kilka podstawowych faktów
Czym są alimenty? To regularne świadczenia pieniężne, które przekazuje osoba zobowiązana wobec innej osoby. Alimenty mogą bazować na relacjach pokrewieństwa,
Read more.

Kategorie

Prawo Cywilne

Przejdź >

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo Pracy

Przejdź >

Prawo Rodzinne

Przejdź >

Prawo Spadkowe

Przejdź >