+48 71 715 55 60
·
w.hawrylak@kancelariahawrylak.pl
·
Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
Infolinia

Dlaczego My ?

Ponieważ nie ma sytuacji bez wyjścia , zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie.
jesteśmy po to by pomagać innym

Dlaczego wybrać Nas?

Doświadczenie i wiedza gwarantem sukcesu

Kompleksowe usługi prawne oparte są na doświadczeniu w różnych dziedzin prawa i szerokiej wiedzy, wynikającej z przeprowadzenia dużej ilości procesów i poprowadzonych kilkunastu spraw. Do dyspozycji klientów mamy 13 wykwalifikowanych pracowników, dbających o najwyższa jakość usług i to co najważniejsze zadowolenie klientów. Dzięki pomocy naszych prawników i radców prawnych dowiesz się jakie masz prawa i w jaki sposób je egzekwować.

Zaangażowanie i wsparcie kluczem do zaufania klientów

Patrząc na wsparcie i zaangażowanie naszych prawników masz pewność, że twoja sprawa zostanie kompleksowo rozpoznana w oparciu o zgromadzone materiały i dowody, po to byśmy wspólnie mogli doprowadzić do jej szczęśliwego zakończenia.

 

0+
Rozwiązanych spraw
0+
Specjalizacji
0osób
W Zespole
0+
Klientów

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy ul. Kościuszki 29, zajmując ponad 120 m2 powierzchni. Na dwóch poziomach Kancelarii pozostaje do dyspozycji Klientów aż 13 prawników dbających o najwyższy poziom usług prawniczych. Szeroka wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin prawa zapewnia kompleksową obsługę Klienta zarówno indywidualnego, jak i korporacyjnego. Kancelaria głownie świadczy pomoc w zakresie procesów rozwodowych, alimentacyjnych, spadkowych jak również majątkowych, upadłościowych czy gospodarczych.

W jaki sposób świadczymy usługi?

Zarówno reprezentacja w sądzie jak i w sprawach pozasądowych, np. poprzez tworzenie umów, analiz i udział w negocjacjach.