Prawo cywilne

Doświadczenie i aktualizowana wiedza z zakresu Kodeksu Cywilnego

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak z Wrocławia specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego. Na bieżąco aktualizowane informacje z zakresu Kodeksu Cywilnego, odpowiednie przygotowanie i kilkadziesiąt przeprowadzonych spraw daje gwarancje obsługi na najwyższym poziomie.

O prawie cywilnym

Prawo cywilne to zespół norm prawnych, który regulują stosunki między podmiotami prawa prywatnego. Spis tych norm zawarty jest w Kodeksie Cywilnym, który reguluje stosunki cywilnoprawne.

Szeroka wiedza z zakresu prawa cywilnego

Znajomość z zakresu prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego i prawa rodzinnego to tylko niektóre z obszarów działania kancelarii. Nasi wykwalifikowani radcy prawni znają szczegółowo akty prawne zawarte w Kodeksie Cywilnym i na bieżąco je aktualizują, po to byście Wy – nasi klienci mieli pewność, że  Wasze sprawy będą traktowane z najwyższym zaangażowaniem w oparciu o aktualne przepisy prawa.

Sprawdź, co słychać na blogu naszej kancelarii:

Nie chcę rozwodu, a pozew już w sądzie

Nie chcę rozwodu, a pozew już w sądzie

Wystąpienie małżonka przeciwko nam z pozwem o rozwód, choć może przerażać, nie oznacza wcale, że formalny koniec naszego związku jest nieunikniony. Ostateczna decyzja...​

Alimenty - kilka podstawowych faktów

Alimenty. Kilka podstawowych faktów

Czym są alimenty? To regularne świadczenia pieniężne, które przekazuje osoba zobowiązana wobec innej osoby. Alimenty mogą bazować na relacjach pokrewieństwa...​

Kategorie

Prawo Cywilne

Przejdź >

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo Pracy

Przejdź >

Prawo Rodzinne

Przejdź >

Prawo Spadkowe

Przejdź >