Prawo kontraktowe (kontraktów)

Zakres obsługi w zakresie prawa kontraktowego

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak w Wrocławiu świadczy usługi w zakresie prawa kontraktów. Nasi wykwalifikowani radcy prawni specjalizują się w zakresie prawa kontraktów handlowych, prawa kontraktów międzynarodowych, prawa kontaktów w obrocie krajowym i międzynarodowym a także w ramach europejskiego prawa kontraktów.

O prawie kontraktów

Prawo kontaktów to prawo handlowe – jedna z gałęzi prawa prywatnego. Szczegóły obowiązującego prawa zawarte są w Kodeksie Handlowym. W Polsce obowiązuje Kodeks spółek handlowych normalizujący kwestie ustrojową, a nie regulacje czynności handlowych.

Wiedza i znajomość norm prawnych

Specjalistyczna wiedza, oparta szerokim doświadczeniem, wynikającym z przeprowadzenia spraw w tym obszarze to gwarant sukcesu. Kompleksowa znajomość praw kontraktów handlowych, praw kontraktów międzynarodowych i innych tego typu pozwala na optymalne podejście do problemu i dogłębną analizę. Tylko takie podejście do tematu prawa handlowego daje Wam – naszym klientom, pewność, że zrobiliśmy wszystko co było możliwe, aby szczęśliwie zakończyć Wasze sprawy.

Sprawdź usługi z zakresu prawa kontraktowego:

   

Kategorie

Prawo Cywilne

Przejdźw >

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo Pracy

Przejdź >

Prawo Rodzinne

Przejdź >

Prawo Spadkowe

Przejdź >