Prawo spadkowe

Indywidualne podejście do sytuacji

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak w Wrocławiu, to miejsce, gdzie można uzyskać wsparcie i pomoc w zakresie sprawa spadkowego. Radca prawny, w oparciu o aktualne przepisy prawa spadkowego pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie – naszej konkretnej sytuacji.

O prawie spadkowym

Prawo spadkowe jest gałęzią prawa cywilnego, która reguluje przejęcie praw i obowiązków majątkowych po śmierci ich właściciela. W chwili śmierci, prawa nie wygasają, a przechodzą na spadkobierców i mają charakter bezwzględnie obowiązujący.

Nieoceniona pomoc specjalisty

Odpowiednio wykwalifikowani radcy prawni pomogą w ustaleniu zasad dziedziczenia, zorientują się w sytuacji, po to byście Wy – nasi klienci  mieli pewność, że wszystkie sprawy związane z odczytaniem testamentu i spadkiem zostały przeprowadzone właściwie, w oparciu o aktualne przepisy prawa spadkowego. Doradzimy jak przyjąć spadek, kiedy warto, a kiedy lepiej zrezygnować z przyjęcia spadku.

Nieznajomość prawa nie zwalnia nas z obowiązku przeprowadzenia spraw spadkowych zgodnie z obowiązującymi normami, zarówno w przypadku przyjęcia spadku jak i odrzucenia go. Dlatego tak ważne jest, by trafić pod opiekę specjalisty, który pomoże Wam – naszym klientom, w szczęśliwym zakończeniu spraw spadkowych.

Sprawdź usługi z zakresu prawa spadkowego:

   

Kategorie

Prawo Cywilne

Przejdź >

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo Pracy

Przejdź >

Prawo Rodzinne

Przejdź >

Prawo Spadkowe

Przejdź >