Zachowek

Dowiedz się więcej o zachowku lub przejdź do innego tematu:

Komu należy się zachowek?

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak z Wrocławia specjalizuje się zakresie prawa spadkowego, a w tym zachowku. Niewielu z Was – klientów wie, komu należy się zachowek. Takich przypadków jest więcej. Nasi specjaliści pomogą w sprawach spadkowych typu: zachowek po rodzicach, zachowek od darowizny, jaki jest termin zapłaty zachowku, ile wynosi zachowek, albo w skrajnych sytuacjach jak nie płacić zachowku po otrzymaniu spadku.

O zachowku

Zachowek jest formą ochrony interesów osób najbliższych spadkobiercy, tym którym przysługuje roszczenie względem spadkobierców do uiszczenia określonej sumy pieniędzy na rzecz najbliższych spadkobierców.

Zachowanie procedur i dopełnienie formalności

Nasi specjaliści pomogą Wam – naszym klientom zgromadzić stosowne informacje  na temat spadku i spadkobierców w celu ustalenia kwoty zachowku. Zarówno będąc stroną zobowiązaną do zapłaty środków jak i tą której ten zachowek przysługuje macie prawo skorzystać z pomocy ekspertów. Z nami z pewnością wszystkie sprawy zostaną przeprowadzone należycie, a Wy – nasi klienci będziecie mieć na to gwarancje. 

Sprawdź też inne usługi w ofercie kancelarii prawnej H&Z:

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Przejdź >

Prawo karne

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo pracy

Prawo Pracy

Przejdź >