Dział spadku

Dowiedz się więcej o dziale spadku lub przejdź do innego tematu:

Dzielić, czy nie dzielić?

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak w Wrocławiu zajmuje się sprawami związanymi z działem spadku. Tematy związane z działem spadku a zniesienie współwłasności, te dotyczące sądowego działu spadku, działu spadku ze spłatą i czym jest zachowek to często obiekt naszych działań.

O dziale spadku

Dział spadku  to określenie wartości majątku wchodzącego w skład spadku i dotyczy w szczególności podziału pomiędzy poszczególnymi spadkobiercami. W momencie działu spadku ustaje wspólność majątku spadkowego. Do działu dochodzi wówczas gdy nie możemy dokonać go w drodze umowy bądź postępowania sądowego.

Lepiej się umówić niż dzielić

Dzięki naszej pomocy uzyskacie informacje dotyczące sensowności działu spadku. Podpowiemy Wam w jaki sposób doprowadzić do tego, czy może lepiej znaleźć inne mniej czasochłonne rozwiązanie. Nasi specjaliści pomogą Wam – naszym klientom, wykonać odpowiednie kroki, aby dział  spadku nastąpił. Doświadczenie i zadowolenie klientów – to bezzaprzeczalne atrybuty, które pozwolą nam na dogłębne zbadanie problemu i znalezienie odpowiedniego dla danej sytuacji rozwiązania.

Sprawdź też inne usługi w ofercie kancelarii prawnej H&Z:

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Przejdź >

Prawo karne

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo pracy

Prawo Pracy

Przejdź >