+48 71 715 55 60
·
w.hawrylak@kancelariahawrylak.pl
·
Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
Infolinia

Zespół

Historia każdego z nas

Experci w każdej dziedzinie

Wioletta Hawrylak

  Właściciel kancelarii
Radca prawny

Email: w.hawrylak@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Radcy Prawni i Adwokaci

Anna Jasieńska

Email: a.jasienska@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 786 874 221

Logo

Mateusz Ratajczyk

Email: m.ratajczyk@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 507 743 876

Logo

Joanna Kubiak

Email: j.kubiak@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 797 996 489

Logo

Sylwia Maciejewska-Sidoruk

Email: s.maciejewska.sidoruk@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 505 419 795

Logo

Aplikanci

Borys Kadyszewski

Aplikant adwokacki

Email: b.kadyszewski@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 506 783 836

Logo

Adam Pelichowski

Aplikant radcowski

Email: a.pelichowski@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 510 934 644

Logo

Ewa Anna Szyszko

Aplikant radcowski

Email: e.szyszko@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Asystenci

Michalina Stolarczyk

Asystent

Email: m.stolarczyk@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Administracja

Katarzyna Krzywańska

Specjalista ds. administracyjnych

Email:  k.krzywanska@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 515 531 187

Logo

Dawid Szczurek

Specjalista ds.egzekucji

Email: d.szczurek@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 507 925 158

Logo

W jaki sposób świadczymy usługi?

Zarówno reprezentacja w sądzie jak i w sprawach pozasądowych, np. poprzez tworzenie umów, analiz i udział w negocjacjach