+48 71 715 55 60
·
biuro@kancelariahawrylak.pl
·
Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
Infolinia

Zespół

Historia każdego z nas

Experci w każdej dziedzinie

Wioletta Hawrylak

  Właściciel kancelarii
Radca prawny

Email: w.hawrylak@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Radcy Prawni i Adwokaci

Mateusz Ratajczyk

Radca Prawny

Email: m.ratajczyk@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Joanna Kubiak

Adwokat

Email: j.kubiak@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Sylwia Maciejewska-Sidoruk

Adwokat

Email: s.maciejewska.sidoruk@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Aplikanci

Kinga Kępa

Aplikant adwokacki

Email: k.kepa@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Adam Pelichowski

Aplikant radcowski

Email: a.pelichowski@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Maciej Widanka

Aplikant Adwokacki

Email: m.widanka@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Łukasz Foryś

Aplikant radcowski

Email: l.forys@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Marek Szpak

Aplikant Radcowski

Email: m.szpak@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Asystenci

Karolina Ciosek

Asystent radcy prawnego

Email: k.ciosek@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Ewa Anna Szyszko

Prawnik / Osoba współpracująca

Email: e.szyszko@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Administracja

Norbert Mrozek

Pracownik sekretariatu

Email: sekretariat@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Dawid Szczurek

Specjalista ds.egzekucji

Email: d.szczurek@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

Patrycja Rościszewska

Kierownik sekretariatu

Email: sekretariat@kancelariahawrylak.pl
Telefon: +48 71 715 55 60

Logo

W jaki sposób świadczymy usługi?

Zarówno reprezentacja w sądzie jak i w sprawach pozasądowych, np. poprzez tworzenie umów, analiz i udział w negocjacjach