Podział majątku

Dowiedz się więcej o podziale majątku lub przejdź do innego tematu:

Podział majątku – to skomplikowane

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak z Wrocławia to specjaliści z zakresu podziału majątku. Z naszą pomocą dowiecie się co warto wiedzieć o podziale majątku, jak zrobić podział majątku, jak dochodzi do podziału majątku wspólnego i czy warto zrobić go przed czy po rozwodzie. Wykwalifikowani specjaliści i kilkanaście przeprowadzonych spraw to pewność dla Was – klientów, że poprowadzimy wasze sprawy tak by uzyskać jak najwięcej.

O podziale majątku

Podział majątku występuje w momencie rozpadu małżeństwa, jeśli strony przed jego zawarciem nie podpiszą intercyzy. Powstała w trakcie małżeństwa wspólność majątkowa czyli zarobki, oszczędności, nabyte nieruchomości i ruchomości stają się własnością obu małżonków. W momencie rozwodu majątek dzielony jest pomiędzy obie strony.

Pomoc przy podziale majątku na pewno się przyda

Nie jest łatwo podzielić wspólny majątek, dużo czasu zabiera ustalenie co tak naprawdę jest wspólne a co nie, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych prawników, którzy niejedno postępowanie tego typu mają już za sobą. Nasi specjaliści regularnie zajmują się sprawami o podział majątku dlatego znają wszystkie przepisy, procedury i wiedzą jak poprowadzić sprawę tak byście Wy – nasi klienci, wyszli na tym jak najlepiej.

Sprawdź też inne usługi w ofercie kancelarii prawnej H&Z:

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Przejdź >

Prawo karne

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo pracy

Prawo Pracy

Przejdź >