Roszczenie o zapłatę wynagrodzenia

Dowiedz się więcej o roszczeniach o zapłatę wynagrodzenia lub przejdź do innego tematu:

Co robić, gdy pracodawca zalega z wynagrodzeniem?

W ramach spraw prowadzonych przez Kancelarię Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak w Wrocławiu znaleźć można te dotyczące Roszczenia o zapłatę wynagrodzenia. Nie są to sprawy częste, ale zdarza się, że firmy zalegają z wypłatą wynagrodzenia bądź ktoś bezumownie korzysta z nieruchomości nie płacąc za użytkowanie. Nasi specjaliści pomogą w sprawach o roszczenie zapłaty wynagrodzenia, niewypłaconych wynagrodzeń i innych sprawach tego typu.

O roszczeniu o zapłatę wynagrodzenia

Roszczenie o zapłatę wynagrodzenia występuje wówczas gdy pracodawca nie wykonał podstawowego obowiązku i nie wypłacił wynagrodzenia za pracę. Jeśli pracodawca nie wypłaci bez wyraźnej przyczyny nawet części wynagrodzenia lub bez powodu je obniży narusza swoje obowiązki względem pracownika.

Korzystając z pomocy, zwiększasz szanse szczęśliwego zakończenia spraw

W takich sytuacjach niezwykle istotna jest pomoc specjalisty, który doradzi co zrobić i jak podejść do zagadnienia fachowo, tak by wszystkie procedury zostały spełnione.  Bez odpowiedniego wsparcia trudno będzie walczyć o swoje prawa nawet jeśli wina pracodawcy jest w naszym przypadku ewidentna. 

Sprawdź też inne usługi w ofercie kancelarii prawnej H&Z:

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Przejdź >

Prawo karne

Prawo Karne

Przejdź >