Wnioski o ogłoszenie upałości

Dowiedz się więcej o wnioskach o ogłoszeniu niepodległości lub przejdź do innego tematu:

Pomoc w przygotowaniu i złożeniu wniosku

W sytuacjach utraty płynności finansowej zdarza się, że Wy – nasi klienci, jesteście zmuszeni złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości. Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak z Wrocławia pomaga przygotować i złożyć  wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, wniosek o ogłoszenie upadłości osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, a także wniosek o ogłoszenie upadłości spółki.

O wnioskach o ogłoszenie upadłości

Wnioski o ogłoszenie upadłości stosuje się w sytuacjach sporych zadłużeń i utraty płynności fizycznej. Jest to redukcja zobowiązań bądź ich umorzenie. Stosuje się ją zarówno w przypadkach osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, jak też wobec prowadzących działalność i wobec spółek.

Ogłoszenie upadłości – często jedyne rozwiązanie problemów

Znajdując się w sytuacji bez wyjścia warto zainteresować się tym, co w takiej sytuacji można zrobić. Nieoceniona staje się wówczas pomoc specjalisty. Nasi Profesjonaliści dogłębnie poznają Wasze problemy i doradzą najkorzystniejsze dla danej sytuacji rozwiązanie. Poprowadzą krok po kroku, po to byście Wy mogli odzyskać równowagę i zakończyć e sprawy, które Was doprowadziły do tego miejsca.

Sprawdź też inne usługi w ofercie kancelarii prawnej H&Z:

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Przejdź >

Prawo karne

Prawo Karne

Przejdź >

Prawo cywilne

Prawo Cywilne

Przejdź >